Praca

Praca dla blisko 100 Opiekunów Klienta

Praca dla blisko 100 Opiekunów Klienta
Praca dla blisko 100 Opiekunów Klienta Agencja zatrudnienia Manpower prowadzi rekrutację blisko 100 osób na stanowisko Opiekun Klienta do pracy w T – Mobile Usługi

Praca dla blisko 100 Opiekunów Klienta

Agencja zatrudnienia Manpower prowadzi rekrutację blisko 100 osób na stanowisko Opiekun Klienta do pracy w T – Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank. Oferta skierowana jest do kandydatów z całej Polski. Na tych, którzy przejdą proces pomyślnie czeka stabilna praca w przyjaznej atmosferze i atrakcyjny pakiet motywacyjny.

Warszawa, 22 kwietnia 2015 r. ? Oferta skierowana jest do osób posiadających doświadczenie w aktywnej sprzedaży oraz umiejętność nawiązywania relacji z klientami. Tak, jak w przypadku większości stanowisk handlowych, tak i tu ważna jest orientacja na osiąganie wyników oraz silna motywacja do działania. Spotykający się z kandydatami rekruterzy zwracają też uwagę na umiejętność budowania relacji oraz identyfikowania oczekiwań klientów. Liczy się również gotowość do pracy w systemie zmianowym.

? Prowadzona przez nas rekrutacja już trwa i jesteśmy po spotkaniach z częścią kandydatów. Cały czas
jednak poszukujemy kilkudziesięciu pracowników na terenie całego kraju, ? komentuje Monika Styczyńska, Kierownik w agencji zatrudnienia Manpower. ? Ci którzy przejdą proces rekrutacji pomyślnie zostaną zatrudni w jednej z 77 placówek stacjonarnych naszego klienta. To praca związana ze sprzedażą produktów finansowych, jak np. pożyczka gotówkowa, czy też karta kredytowa. Zatrudnione osoby będą pracować na rzecz T ? Mobile Usługi Bankowe. To najbardziej innowacyjny, kompleksowy projekt współpracy banku i firmy telekomunikacyjnej w całej Europie. Dla kandydatów będzie to zatem cenna możliwość zdobycia doświadczenia u lidera branży finansowej, ? dodaje przedstawiciel Manpower.

Na tych, którzy przejdą proces rekrutacji pomyślnie czeka stabilna praca w przyjaznej atmosferze. Wynagrodzenie będzie składało się ze stałej miesięcznej podstawy oraz zależnej od wyników premii sprzedażowej. Zatrudnione osoby otrzymają też atrakcyjny pakiet motywacyjny, w skład którego wchodzą prywatna opieka medyczna, karty MultiSport, a także benefity dla rodziców z małymi dziećmi. Dodatkowo pracodawca zadbał o pakiet szkoleń, zarówno na etapie wdrożenia, jak i w trakcie dalszej pracy. Pracownicy będą zatrudnieni na umowę o pracę.

A to już wiesz?  Co trzecia Polka obawia się utraty posady z powodu zajścia w ciążę

? Popyt na pracowników piastujących stanowiska sprzedażowe panuje zawsze, niezależnie od sytuacji na rynku pracy, bo są to stanowiska, które mają bezpośredni wpływ na prosperowanie firmy. W związku z dobra sytuacją gospodarczą i wzrostem ogólnych wydatków gospodarstw domowych, zapotrzebowanie pracodawców na pracowników tego typu będzie rosło, na co wskazują też wyniki opublikowanego niedawno raportu Barometr Manpower Perspektyw Zatrudnienia dla II kwartału, ? mówi Monika Styczyńska z Manpower.

Prowadzony przez Manpower proces rekrutacyjny cały czas trwa, a każdy zainteresowany pracą może wziąć
w nim udział, wysyłając swoje CV na adres [email protected]. Szczegółowe informacje na temat rekrutacji dostępne są w regionalnych biurach Manpower, których lista dostępna jest na stronie www.manpower.pl/pl/agency.

Szukając pracy warto korzystać z ofert doświadczonych agencji zatrudnienia, takich jak Manpower. Współpracując z pracodawcami z różnych branż, agencja zatrudnienia Manpower udziela dostępu do wielu
ofert pracy, ułatwiając kandydatom jej szybsze znalezienie.

***

ManpowerGroup w Polsce
ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 r. wspiera firmy i kandydatów w Polsce. Organizacja posiada blisko 50 agencji i jest obecna w 26 miastach w całym kraju. ManpowerGroup oferuje unikalne rozwiązania dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup? Solutions, Manpower? i Experis?.
Usługi w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement. Realizowana przez ManpowerGroup usługa outplacementu jest oparta o metodologię, materiały oraz narzędzia Right Management, światowego eksperta w obszarze zarządzania talentami i karierą.
Więcej o ManpowerGroup w Polsce na stronie www.manpowergroup.pl.

O ManpowerGroup
ManpowerGroup? (NYSE: MAN) jest światowym liderem innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy. Firma tworzy i dostarcza wysoce skuteczne rozwiązania, które pomagają firmom osiągać cele biznesowe i zwiększać konkurencyjność. Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu ManpowerGroup ? firma warta 20 miliardów dolarów ? oferuje pracodawcom pełen wachlarz innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą efektywność i pozwalają odnieść sukces w Erze Człowieka. Rozwiązania te są odpowiedzią na wszelkie potrzeby firm w obszarze talentów: od rekrutacji i badania kompetencji, poprzez szkolenia i zarządzanie karierą do zatrudnienia zewnętrznego, outsourcingu procesów i doradztwa personalnego.
ManpowerGroup posiada największą w branży sieć obejmującą prawie 3 100 biur w 80 krajach, dzięki której łączy globalną perspektywę
z wiedzą o trendach na rynku pracy i zrozumieniem lokalnych uwarunkowań. Pozwala to każdego roku odpowiadać na potrzeby 400 000 klientów, w tym małych i średnich przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów oraz największych światowych korporacji.
Rozumiejąc siłę ludzkiego potencjału i cele biznesowe firm ManpowerGroup skutecznie wspiera przedsiębiorstwa i kandydatów,
by osiągali więcej, niż wydawało się możliwe. Łącząc firmy z talentami, ManpowerGroup prowadzi do rozwoju przedsiębiorstw, buduje sukces osobisty i wspiera równowagę społeczną. Te silne więzi umacniają i napędzają świat pracy. Innowacyjne rozwiązania ManpowerGroup dostarczane są przez ManpowerGroup? Solutions, Manpower?, Experis? oraz Right Management?.
Więcej o tym jak ManpowerGroup pomaga firmom odnieść sukces w Erze Człowieka na stronie www.manpowergroup.com.

A to już wiesz?  Rozwój sektora BSS w Lublinie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy