Biznes Firma

Jak i gdzie przechowywać gotówkę w biurze?

Jak i gdzie przechowywać gotówkę w biurze?
Ciągły napływ gotówki, weksli, rachunków i innych dokumentów może stanowić w biurze dość istotny problem. Rozwiązaniem będą sejfy wrzutowe, pozwalające na szybkie deponowanie

Data publikacji: 2016-03-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Jak i gdzie przechowywać gotówkę w biurze?
Kategoria: BIZNES, Firma

Ciągły napływ gotówki, weksli, rachunków i innych dokumentów może stanowić w biurze dość istotny problem. Rozwiązaniem będą sejfy wrzutowe, pozwalające na szybkie deponowanie gotówki.

Jak i gdzie przechowywać gotówkę w biurze? BIZNES, Firma - Ciągły napływ gotówki, weksli, rachunków i innych dokumentów może stanowić w biurze dość istotny problem. Rozwiązaniem będą sejfy wrzutowe, pozwalające na szybkie deponowanie gotówki.

Ciągły napływ gotówki, weksli, rachunków i innych dokumentów może stanowić w biurze dość istotny problem. W natłoku bieżących zadań, ławo przeoczyć jakąś wpłatę lub zawieruszyć pokwitowanie, narażając się tym samym na straty lub nieprzyjemności. Rozwiązaniem będą sejfy wrzutowe, pozwalające na szybkie deponowanie gotówki.

 

Pierwszym, co przychodzi na myśl w kontekście przechowywania gotówki, są kasetki na gotówkę, jest to jednak mało komfortowe rozwiązanie. Za każdym razem trzeba ją otwierać i zamykać, a każdy może bez problemu ją wynieść. Inaczej jest w przypadku zakotwionych do podłoża sejfów wrzutowych, których tak po prostu nie można wynieść, a które są zdecydowanie wygodniejsze w użytkowaniu. Są one przeznaczone do deponowania gotówki i dokumentów, bez potrzeby ich każdorazowego otwierania przy dokonywaniu wrzutu. W opinii ekspertów, doskonale sprawdzą się szczególnie tam, gdzie niezbędny jest stały kontakt z klientem. Możemy po prostu wrzucać depozyt, a dopiero pod koniec dnia zająć się segregacją.

 

W zależności od modelu oraz preferencji klienta, otwór wrzutowy może znajdować się u góry lub z boku urządzenia. Dla bezpieczeństwa można go zamykać na noc, natomiast w ciągu dnia jest on stale otwarty, co ułatwia korzystanie z sejfu. Można także wybrać opcję z szufladą wrzutową – wyjaśnia Wojciech Tyburski, Dyrektor Handlowy Konsmetal.

 

Gotówka deponowana w takim sejfie jest bezpieczna, ponieważ każdy może coś wrzucić, ale tylko osoby uprawnione mają dostęp do zdeponowanych rzeczy. Ponadto, konstrukcja otworu wrzutowego uniemożliwia wyłowienie depozytu.  

 

***

KONSMETAL jest wiodącym producentem systemów i urządzeń do zabezpieczenia mienia, sejfów, multisejfów, kas pancernych, szaf metalowych, skarbców i zaawansowanych technologicznie urządzeń dla branży Retail w Europie. Jerzy Kowalewski założył firmę w 1991r. Należy do prestiżowego Europejskiego Stowarzyszenia Systemów Bezpieczeństwa ESSA. Posiada certyfikaty ECB na sejfy i kasy pancerne. Produkty KONSMETAL cieszą się zainteresowaniem instytucji publicznych i finansowych, przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Znajdują się m.in. w Kancelarii Prezydenta RP, Senacie RP oraz na europejskich dworach monarchów.

A to już wiesz?  KAM szkolił sprzedawców ProLine

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Jak i gdzie przechowywać gotówkę w biurze? BIZNES, Firma - Ciągły napływ gotówki, weksli, rachunków i innych dokumentów może stanowić w biurze dość istotny problem. Rozwiązaniem będą sejfy wrzutowe, pozwalające na szybkie deponowanie gotówki.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy